| Lieferfrist | Verfügbar ab dienstag 07-04-2026 |
| Artikelnummer | 82928 |
| EAN | 4021885083083 |
| A | 2.5 mm |
| B | 45 mm |
| Behuizing | Staal gegalvaniseerd |
| C | 18 mm |
| D | 24 mm |
| Diameter montagegaten | 3,2 mm |
| Draagvermogen | 25 kg |
| E | 11 mm |
| F | 31 mm |
| H | 26 mm |
| Materiaal van de kogels | Staal gegalvaniseerd |
| Modell | Kogelpotwielen |
| Ø Lochkreis | 38.5 mm |