| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 84211 |
| EAN | 4021885130787 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 1 |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Kunststof |
| Modell | Zwenkrol met centrale vergrendeling |
| Plaatgrootte | 135x110 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Schroefgatafstand | 105x75/80 mm |
| Slijtvastheid | 5 |
| Uitlading | 48 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 11 mm |
| Ø Wiel | 150 mm |