| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 81938 |
| EAN | 4021885114879 |
| Bevestiging | Boutgat |
| Bodembescherming | 3 |
| Bouwhoogte | 73 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber grijs |
| Modell | Apparaatwiel |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Uitlading | 26 mm |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Achterat | 10.2 mm |
| Ø Wiel | 50 mm |