| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 81962 |
| EAN | 4021885141745 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 3 |
| Bouwhoogte | 73 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber grijs |
| Modell | Apparaatwiel |
| Plaatgrootte | 60x60 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Schroefgatafstand | 47x47/37x37 mm |
| Slijtvastheid | 4 |
| Uitlading | 26 mm |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 6,3 mm |
| Ø Wiel | 50 mm |