| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82385 |
| EAN | 6096000791769 |
| Bodembescherming | 3 |
| Draagvermogen | 200 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber zwart |
| Modell | Rubber wiel |
| Naaflengte | 60 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Shore | 72 Shore A |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Wielkern | Zwart kunststof |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 160 mm |