| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82387 |
| EAN | 4021885124090 |
| Bodembescherming | 3 |
| Draagvermogen | 220 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber lichtgrijs |
| Modell | Rubber wiel |
| Naaflengte | 60 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Shore | 72 Shore A |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Wielkern | Oranje kunststof |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 200 mm |