| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82429 |
| EAN | 4021885059156 |
| Bodembescherming | 4 |
| Draagvermogen | 80 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Zwart rubber, elektrisch geleidend |
| Modell | Rubber wiel |
| Naaflengte | 39 mm |
| Rolweerstand | 3 |
| Slijtvastheid | 3 |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Wielkern | Gegalvaniseerde stalen velg |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |