| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82433 |
| EAN | 4021885007751 |
| Bodembescherming | 5 |
| Draagvermogen | 140 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Elastisch rubber zwart |
| Modell | Rubber wiel |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |