| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82463 |
| EAN | 4021885032814 |
| Bodembescherming | 5 |
| Draagvermogen | 700 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Elastisch rubber zwart |
| Modell | Rubber wiel |
| Naaflengte | 75 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Wielkern | Aluminium |
| Ø Diameter asgat | 30 mm |
| Ø Wiel | 300 mm |