| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82486 |
| EAN | 4021885087517 |
| Bodembescherming | 5 |
| Draagvermogen | 150 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Elastisch rubber zwart |
| Modell | Rubber wiel |
| Naaflengte | 45 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Wielkern | Gietijzer |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |