| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82132 |
| EAN | 4021885112769 |
| Bodembescherming | 3 |
| Draagvermogen | 40 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber grijs |
| Modell | Rubber wiel, elektrisch geleidend |
| Naaflengte | 22,5 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Shore | 85 Shore A |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 6 mm |
| Ø Wiel | 50 mm |