| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82272 |
| EAN | 4021885140397 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Silikon, +250 °C |
| Modell | Hittebestendig wiel tot +250 °C |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 3 |
| Wielbreedte | 28 mm |
| Wielkern | Polyamide glasvezel versterkt |
| Ø Diameter asgat | 15 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |