| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82266 |
| EAN | 4021885094515 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 170 kg |
| Hittebestendig | -40 - +280 °C |
| korte termijn hittebestendigheid | 300 °C |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch samenstelling |
| Modell | Hittebestendig wiel van -40 °C tot +280 °C, kortstondig tot +300 °C |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Wielkern | Thermoplastisch samenstelling |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |