| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82270 |
| EAN | 4021885140311 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 350 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Polyamide glasvezel versterkt, +280 °C |
| Material | Polyamide glasvezel versterkt |
| Modell | Hittebestendig wiel tot +280 °C |
| Naaflengte | 58 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 52 mm |
| Wielkern | Polyamide glasvezel versterkt |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 160 mm |