| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82944 |
| EAN | 4021885083113 |
| A | 4 mm |
| B | 28 mm |
| Behuizing | Staal gegalvaniseerd |
| C | 30 mm |
| D | 24 mm |
| Draagvermogen | 18 kg |
| E | 23 mm |
| H | 57 mm |
| Materiaal van de kogels | Staal gegalvaniseerd |
| Modell | Kogelpotwielen |
| Ø Draad | 6.5 mm |