| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82951 |
| EAN | 4021885060466 |
| A | 6.3 mm |
| B | 94,6 mm |
| Behuizing | Staal |
| C | 21.2 mm |
| D | 40 mm |
| Diameter montagegaten | 7,0 mm |
| Draagvermogen | 110 kg |
| E | 12.7 mm |
| F | 63.3 mm |
| H | 48.5 mm |
| Materiaal van de kogels | Staal |
| Modell | Kogelpotwielen |
| Ø Lochkreis | 70 mm |