| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82138 |
| EAN | 4021885000035 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 15 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Zwart kunststof |
| Material | PA |
| Modell | Kunststof wiel |
| Naaflengte | 15 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 14 mm |
| Wielkern | Zwart kunststof |
| Ø Diameter asgat | 5 mm |
| Ø Wiel | 30 mm |