| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82867 |
| EAN | 4021885032968 |
| Aantal lagen Ply | 2 |
| Bodembescherming | 4 |
| Draagvermogen | 250 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Rubber zwart |
| Maximale bandenspanning | 2 bar |
| Modell | Luchtwiel |
| Naaflengte | 75 mm |
| Rolweerstand | 3 |
| Slijtvastheid | 3 |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 25 mm |
| Ø Wiel | 400 mm |