| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82869 |
| EAN | 4021885060077 |
| Aantal lagen Ply | 2 |
| Bodembescherming | 4 |
| Draagvermogen | 75 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Rubber zwart |
| Maximale bandenspanning | 2.5 bar |
| Modell | Luchtwiel |
| Naaflengte | 60 mm |
| Rolweerstand | 3 |
| Slijtvastheid | 3 |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 200 mm |