| Lieferfrist | Eingesendet 5 - 7 - tag(e) |
| Artikelnummer | 82405 |
| EAN | 4021885002855 |
| Bodembescherming | 4 |
| Draagvermogen | 205 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Rubber zwart |
| Modell | Neuswiel voor afvalcontainers |
| Rolweerstand | 3 |
| Slijtvastheid | 3 |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 22.5 mm |
| Ø Wiel | 200 mm |